Uudised

Triinu Tauli metsakontsert Vahil

🌿 Aeg peatub Vahil ning üks kaunis hetk maikuu viimasel laupäeval saab täidetud imelise muusikarännakuga – Triinu Tauli metsakontsert! 🌿
Triinu Taul on ainulaadne laulja, muusik, pärimusmuusik, muusika looja, multiinstrumentalist. Ta omab tugevat sidet oma juurte, loodusrahvaste ja loodusega. Tema kontsert-, hääle- ja helirännakud on alati kordumatud kogemused kõigile osa saajatele. Triinu muusikaline looming on lihtne, sügav ja puudutav, inspireeritut loodusest, stiihiatest, elu müsteeriumitest. See on hetk, kus vaikib meel, rahunevad mõtted, mis annab võimaluse tulla endasse ja kogeda läbi helide kohalolu ilu ja võlu. Triinu mängib erinevaid rahvapille ning laulab samuti regilaulu vormis väekaid laule, millele lihtne kaasa laulda. Ta on pühendunud ja süvenenud järjest enam muusika algupärasse ja tervendavasse jõusse.
Muusikalise rännaku kestvus u. 1 – 1,5h
Kontsert toimub Vahi maagilises võlumetsas, mille muinasjutulist õhustikku aitab luua @Unelm
PILET täiskasvanule 20€/ lapsed kuni 18.a tasuta
Kohtade arv on piiratud!
Osta pilet siit: https://fienta.com/et/triinu-tauli-metsakontsert-vahil
Vahi on eriline paik, mille hoidjateks on 4-liikmeline pere. Endine popsikoht on saanud uue hingamise, kus väärtustatakse metsa, maad ning loodusega ühtekäimist. Vahil saab kogeda omanäolise Kerisahju saunaelamust, matkata ümbruskaudsetes vägevates metsades, nautida rahu metsamajakeses või ööbida populaarses glämpingutelgis. Külalised on alati rõõmuga oodatud Vahile.
🌻 Enne ja pärast kontserdit on Vahil avatud KODUKOHVIK. Pakutakse nii soolast kui magusat, taimeteed ja kohvi. Tule aga julgelt tühja kõhuga ning lase heal maitsta. Maksmine sularahas.
🌻 Majutusvõimaluste kohta tuleb eraldi info
Küsimuste korral võta palun ühendust:
Merike Uuetoa 5177001
merike@unelm.eu
Imeliste kohtumisteni!

Kuupäev

mai 28 2022
Expired!

Aeg

17:30 - 19:00

Ürituse link

FACEBOOK

Asukoht

Vahi, Kalliküla, Valgamaa
Vahi talu
FACEBOOK

Lisa kommentaar

Kohustuslikud väljad

Liitu Lõuna-Eesti uudiskirjaga

Liitu Lõuna-Eesti uudiskirjaga

Liituge meie meililistiga, et saada meie värskeid uudiseid ja värskendusi.

Oled liitunud Lõuna-Eesti uudiskirjaga