Uudised

Retrobest Festival 2022

🎙Üllatusi täis Retrobest toob Pühajärve äärde armastatud välisartistid ja nostalgiliste erikavadega kohalikud staarid
💭𝐃𝐉 𝐁𝐨𝐁𝐨 / 𝐇𝐞𝐫𝐦𝐞𝐬 𝐇𝐨𝐮𝐬𝐞 𝐁𝐚𝐧𝐝 / 𝐋𝐨𝐮 𝐁𝐞𝐠𝐚 / 𝐁𝐚𝐝 𝐁𝐨𝐲𝐬 𝐁𝐥𝐮𝐞 / 𝐒𝐚𝐧𝐝𝐫𝐚 & 𝐛𝐚𝐥𝐥𝐞𝐭 𝐝𝐚𝐧𝐜𝐞𝐫𝐬 / 𝐓𝐞𝐫𝐦𝐢𝐧𝐚𝐚𝐭𝐨𝐫 / 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐫𝐬 / 𝐃𝐉 𝐀𝐥𝐚𝐫𝐢 𝐊𝐢𝐯𝐢𝐬𝐚𝐚𝐫 / 𝟐 𝐐𝐮𝐢𝐜𝐤 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐭 / 𝐀𝐧𝐧𝐞 𝐕𝐞𝐬𝐤𝐢 / 𝐈𝐯𝐨 𝐋𝐢𝐧𝐧𝐚 & 𝐒𝐮𝐩𝐞𝐫𝐧𝐨𝐯𝐚
___________________________
🎉Sel suvel viib ajastufestival Retrobest taas kõik ajarändurid seiklema. Pärast mitut vaheaastat on Pühajärve ääres laval maailma hititabeleid vallutanud välisartistid. Üllatusi pakuvad nostalgiliste erikavadega Eesti ansamblid Smilers ja Terminaator.
1. ja 2. juulil toimub juba kuues Retrobesti festival, mis toob Pühajärve äärde tõelise nostalgiahõngu. Välisartistidest astuvad ühise erikavaga üles Hermes House Band ja mambo kuningas Lou Bega. Staarid kohtusid 2014. aastal telesaates “Fuerteventura”, said suurteks sõpradeks ja asusid maailma vallutama kombineerides Lou Bega ladina rütmid ja Hermes House Bandi peohitid. Eriprogrammis saab kuulda selliseid suuri peohitte nagu “Country Roads”, “Rythm of the Night” ja “Mambo No.5”.
Lõuna-Eestisse toob taas võimsat energiat Saksamaa suurte areenide peaesineja ja fantaasiarikaste lavanumbrite autor DJ BoBo. Kontserdi jooksul saab kuulda Saksamaa ühe müüduima artisti ajatuid hitte nagu “There Is A Party”, “Freedom”, “Somebody Dance With Me”, “Feeling”, “Everybody” ja laule uuelt albumilt “KaleidoLuna”.
Otepääle saabub ka 1980ndate üks kõige edukamaid lauljaid Sandra, kes oma karjääri jooksul on müünud üle 30 miljoni albumi. Rohkete auhindadega pärjatud artist on laval koos tantsutrupiga Ballett dancers ning esitab Retrobestil hitte “Maria Magdalena”, “Hiroshima” ja “Everlasting Love”. Suvisele ajastufestivalile on külla tulemas ka Bad Boys Blue, kes esitab hittlugusid “You’re a Woman”, “Pretty Young Girl” ja “Come Back And Stay”.
Palju üllatusi pakuvad armastatud Eesti artistid. Spetsiaalselt Retrobestiks teevad erikava ansamblid Terminaator ja Smilers. Lisaks astuvad kahe päeva jooksul lavale Anne Veski, 2 Quick Start ja Ivo Linna & Supernova.
Pidu viivad läbi tuntud õhtujuhid, kes kuulutatakse välja lähiajal. Üllatusi ning äratundmisrõõmu pakub Pühajärve pargi iga nurgatagune, sest lisaks muusikalistele erinumbritele on festivaliala täidetud erinevatest ajastustest pärit eksponaatidega, mis lennutavad külastajad aastakümnete taha. Kellel kostüümiideed pole, leiab selle kohapeal asuvast kirbukast ning viimase lihvi saab välimusele anda festivali juuksurisalongis.

Kuupäev

juuli 01 - 03 2022
Expired!

Aeg

17:00 - 2:00

Ürituse link

FACEBOOK

Asukoht

Pühajärve
FACEBOOK

Lisa kommentaar

Kohustuslikud väljad

Liitu Lõuna-Eesti uudiskirjaga

Liitu Lõuna-Eesti uudiskirjaga

Liituge meie meililistiga, et saada meie värskeid uudiseid ja värskendusi.

Oled liitunud Lõuna-Eesti uudiskirjaga