Uudised

“MINU RAVEL” ANDY EMLER

Pianist, helilooja, arranžeerija, muusikaline leiutaja, organist ja dirigent Andy Emler sündis 1958.aastal Pariisis. Teda iseloomustab muusikuna spontaansus ja suur improvisatsioonikirg. Ta on algatanud ja löönud kaasa väga paljudes muusikalistes projektides ning teinud koostööd interpreetidega nagu Antoine Hervé, Michel Portal, François Jeanneau, Woody Shaw.

1990. aastal lõi ta oma isikliku muusika“labori“ ja 8-liikmelise koosseisu MegaOctet mis pälvis 1992. aastal parima Prantsuse jazzansambli tiitli mainekal Django D`Or muusikaauhindade konkursil. MegaOctet omab väga suurt mõju 1990. aastate jazzimaastiku kujunemisel Prantsusmaal jm.

 

23. augustil toimuval kontserdil Põlva Kultuurikeskuses on Andy Emleril kavas Prantsuse impressionistliku helilooja Maurice Raveli (1875-1937) loomingust inspireeritud variantsioonid ja improvisatsioonid. Kontsert toimub koostöös Prantsuse Kultuuriinstituudi, agentuuriga Vapaat Äänet ja Uus Kontsert. Kontsert kuulub kontserdisarja „Muusika 104 Eestimaale“.

 

Piletid hinnaga 10€ / 8€  müügil FientasPiletilevis, Põlva Vallavalitsuse kassas (Avatud E-R 12.30-16.00).

Kuupäev

aug. 23 2022
Expired!

Aeg

19:00 - 19:00

Ürituse link

Loe edasi

Asukoht

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
Loe edasi

Lisa kommentaar

Kohustuslikud väljad

Liitu Lõuna-Eesti uudiskirjaga

Liitu Lõuna-Eesti uudiskirjaga

Liituge meie meililistiga, et saada meie värskeid uudiseid ja värskendusi.

Oled liitunud Lõuna-Eesti uudiskirjaga